• fb_news_04_mini

ОАЕ – гарячі пропозиції

Tours.ua module initialization…

otpravit-zapros

otpravit-zapros

ПІДІБРАТИ ТУР

otpravit-zapros

ПІДІБРАТИ ТУР

otpravit-zapros

ПІДІБРАТИ ТУР

otpravit-zapros

ПІДІБРАТИ ТУР

  ПІДІБРАТИ ТУР Заповніть форму і наші менеджери проведуть повну консультацію по готелю, цінам і найближчим рейсам.

  Як до вас звертатися

  Ваш номер телефону

  LEGOLAND® Dubai

  Відкрийте для себе дивовижний світ LEGO® в парку розваг LEGOLAND® Dubai. Це чудовий тематичний парк для сімейного відпочинку з дітьми від 2 до 12 років, в якому на гостей чекають більше 40 тематичних гірок і атракціонів LEGO®, шоу і можливість відчути себе справжнім будівельником. Парк пропонує 15 000 моделей LEGO®, створених з 60 мільйонів деталей LEGO®, шість тематичних зон і безліч розваг в приміщенні і на відкритому повітрі. Дивовижне поруч!

  Lapita™ Hotel Dubai

  Ласкаво просимо в світ безмежних відкриттів! Тематичний сімейний готель Lapita™ оформлений в полінезійському стилі і розташований в самому центрі розважального комплексу Dubai Parks and Resorts. Пишні пальми і чарівні басейни-лагуни створюють атмосферу справжнього тропічного острова в Тихому океані. В готелі Lapita™ гості тематичних парків зможуть відпочити і чудово провести час з сім’єю і друзями.

  Riverland™ Dubai

  Знайомство з розважальним комплексом Dubai Parks and Resorts починається з тематичного простору Riverland™ Dubai. Прогуляйтеся уздовж річки і здійсніть подорож в часі – відвідайте чотири унікально оформлені зони, в яких представлені деякі з найбільших епох минулого. До ваших послуг більше 50 магазинів і ресторанів – на вас чекає відмінний шопінг і апетитні страви з усього світу.

  LEGOLAND® Water Park

  Наповніть день враженнями в світі LEGO® в аквапарку LEGOLAND®Water Park, єдиному в регіоні аквапарку, створеному спеціально для сімейного відпочинку з дітьми від 2 до 12 років. Дайте волю творчості і уяві! Вас чекає більше 20 тематичних водних спусків і атракціонів LEGO®, серед яких басейн LEGO® з штучними хвилями, ігровий майданчик DUPLO® для малюків і атракціон «Сплав по річці на плоту», де можна придумати і побудувати власний пліт з LEGO®. Всю сім’ю чекає море веселощів!

  otpravit-zapros

  ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

  НА ГОЛОВНУ